Блог: Проблеми ринку землі в Україні

image post
 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  21 Чрв 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  112

Проблеми ринку землі в Україні

Питання ринку землі в Україні на сьогодні й досі відкрите для вирішення і, коли відверто, то є складним, як для урядовців, так і для населення, у власності якої перебуває, зрештою, основна частина чорнозему.

Мораторій на продаж, запроваджений 2002 - го року, Верховна Рада подовжила до кінця 2017 -го, а отже, подовжила і розмови про доцільність продажу, проблеми, які будуть супроводжувати та необхідності створення законодавчої бази, яка працюватиме.

Інтернет-ресурсами ширяться і множаться прогнози стосовно зняття мораторію на продаж найрізноманітніших експертів працівників Міністерства аграрної політики, Української аграрної конфедерації, правників. І, на жаль, єдина думка — відсутня.

Пересічний громадянин, що має кілька гектар, легко плутається у засиллі доказів і різновекторних рішень, лишається ошелешеним і наодинці із “що робити далі?”

Звичайно, можна вчинити, як радять родичі, друзі, сусіди, але у вас є історії з життя, коли люди передавали право власності на землю за копійки і позбувалися (поки що) мінімального прибутку від здавання в користування.

Саме в цьому випадку слід звернутися за порадою до фахівців консалтингової фірми, що й візьме на себе вирішення основних питань: експертна та ринкова оцінка землі, юридичне оформлення документів на землю, продаж чи оренда землі

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати