Блог: Для роздумів про співпрацю фермера із державою.

 • author

  Автор:

  Скіф
 • Опубліковано:

  30 Сер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  111

Для роздумів про співпрацю фермера із державою.

Симпатична стаття для роздумів тим, хто вирішив зробилися фермером, сподіваючись на кредитні привілегії та допомогу від держави.

Стало відомо на сайті УБР, коли аграріям компенсують гроші при закупівлі української сільгосптехніки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про намір збільшити фінансування програми часткової компенсації вартості української сільськогосподарської техніки до 1 млрд грн в 2018 році.

Урядова програма отримання 20%-ї компенсації вартості сільгосптехніки і обладнання українського виробництва повинна стати ефективним механізмом допомоги як аграріям, які будуть намагатися оновити свій парк техніки, так і виробникам, які спеціалізуються на сільськогосподарському машинобудуванні.

За оперативною інформацією уряду, перші угоди за програмою будуть оформлені найближчим часом.

“На програму (часткової компенсації вартості с/г техніки – ред.) цього року виділено 550 млн грн. І це тільки початок масштабної програми підтримки вітчизняного виробника сільгосптехніки. У наступному році ініціатива буде продовжена, а фінансування збільшено. Обсяг асигнувань досягне 1 млрд грн”, – цитує слова прем’єра прес-служба Кабміну.

Гройсман підкреслив, що зацікавлений в тому, щоб українські заводи виробляли конкурентну продукцію і розширювали своє виробництво, а українці – мали роботу.

Від себе додам, що рішення остаточне лишається за вами!

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати