Блог: Будуючи житло, потрібно чітко розуміти, хто в ньому житиме Будь-що і будь-де продавати вже не вдається.

image post
 • author

  Автор:

  Marynka
 • Опубліковано:

  18 Вер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  94

Будуючи житло, потрібно чітко розуміти, хто в ньому житиме Будь-що і будь-де продавати вже не вдається.

Актуальненько. Думаю, для регіонів і провінцій не менш, ніж для столиці.

Покупець стає усе більш спокушеним і вимогливий до якості квадратних метрів. Отож, треба звертати увагу забудовникам на попит і підлаштовувати свої гости під запроси людей, що реально куплять.

"Забудовники мають чітко бачити «майбутнє» своїх проектів. Фото: zhitlobudinvest.com.ua

Оскільки вимоги покупців житла до своїх майбутніх квартир і житлових комплексів ростуть, забудовники змушені враховувати це, якщо хочуть продати збудовані квадратні метри. Про це порталу 100realty.ua розповіла Жанна Ржанова, директор зі зв'язків з клієнтами компанії UTG.

«Якщо раніше можна було побудувати неважливо який будинок, на будь-якому майданчику, то зараз цей час минув, оскільки у споживачів вже є якийсь набір вимог і побажань, тому побудувати будь-що будь-де і успішно це продати вже неможливо. Девелопер має точно розуміти для чого і для кого він збирається це будувати, за скільки продаватиме квартири. При чому, мати таке розуміння необхідно ще до того, як розробляється архітектурна концепція. Зараз, наприклад, покупець очікує, що комфорт буде дислокований не лише в його квартирі, а й назовні – у міжквартирних приміщеннях, холах, у подвір’ях, покриватиме всю інфраструктуру ЖК», – вважає експерт."

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати