Блог: ВКЛАСТИ І НЕ ПРОГРАТИ! (авт. Олена Садова)

image post
 • author

  Автор:

  Marynka
 • Опубліковано:

  08 Жов 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  88

ВКЛАСТИ І НЕ ПРОГРАТИ! (авт. Олена Садова)

Питання збереження накопичених коштів і примноження особистого капіталу турбує більшість співвітчизників. Нестійка економічна ситуація і валютні коливання здатні знецінити більшу частину фінансових заощаджень. Для вирішення цього питання існує чимало варіантів, від вкладання коштів у валюту і цінні папери до купівлі дорогоцінних металів. І все ж таки найнадійнішим і найбезпечнішим вкладенням вважається інвестування коштів в нерухомість.

На думку експертів, якщо йдеться про столицю, то купівля квартири в Києві цієї осені – дуже грамотний і економічно обґрунтований крок. Ціни залишаються на порівняно низькому для останніх кількох років рівні, а пропозиція від забудовників тішить широким вибором.

Найвигідніше купувати квартири в новобудовах, навіть якщо на перший погляд здається, що вторинне житло дешевше. Купуючи квартиру в старому будинку, не виключено, що через 5-10 років її не можна буде продати за ті самі гроші.

Тому для інвестицій краще обирати квартири в житлових комплексах, що будуються, благо, пропозиції зараз настільки різноманітні, що варто придивитися до варіантів як у межах міста, так в передмісті Києва.

Провідним мотивом на користь заміських проектів виступають низька вартість і хороша перспектива такого придбання. Аналіз цін свідчить про те, що житлові комплекси за три-п’ять кілометрів за містом порівняні за ціною або трохи дешевші ніж об’єкти, що будуються у віддалених районах Києва, при цьому щільність забудови істотно нижча, а як додатковий бонус – чисте повітря і життя поблизу природи. Деякі заміські комплекси також можуть похвалитися просторою упорядкованою територією і розвиненою інфраструктурою.

Вибір девелопера має вирішальне значення, оскільки проект від надійної компанії, що зарекомендувала себе, яка будує за власні кошти, буде гарантією збереження вкладеного капіталу і отримання квартири вчасно.

Варто мати на увазі, що найбільш вигідно інвестувати на ранніх етапах будівництва. Для порівняння, вартість однокімнатної квартири площею 32,6 кв. м у будинку, здачу якого заплановано на другий квартал 2018 року, становить 368 000 грн.. Квартира площею 44,6 кв. м у вже зданому будинку обійдеться в 902 000 грн.

Виходячи з того, що житло комфорт-сегмента користується найбільшим попитом, його простіше продати або здати в оренду, купівля квартири в найближчому передмісті стає одним з найбільш вигідних варіантів вкладення коштів. Тоді особисті заощадження вдасться не лише зберегти від коливань валют, але і напевно примножити.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати