Блог: ГРОЙСМАН ПОВІДОМИВ, ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ

image post
 • author

  Автор:

  Sarmat
 • Опубліковано:

  19 Жов 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  94

ГРОЙСМАН ПОВІДОМИВ, ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ

Цікавенько, і що ж для цього треба?

"Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає однією з головних умов запуску ринку землі пільгове кредитування фермерів для можливості її купівлі.

“Що стосується ринку землі, то моя внутрішня позиція така – якщо його впроваджувати, то тільки в інтересах українців, малих фермерів, а не латифундистів. Якщо мова йде про те, щоб український фермер мав можливість купувати землю для себе або продавати її, він повинен мати можливість це зробити”, – сказав він в інтерв’ю.

За його словами, поки не буде прийнятий новий закон “Про обіг земель”, мораторій на продаж земель сільгосппризначення діє автоматично.

“Нагнітання ситуації щодо продовження або непродовження мораторію – це все неправда. Правда тільки в тому, що він діє”, – додав прем’єр-міністр.

Він назвав основні умови запуску ринку: “Ніякого продажу іноземцям, ніякого продажу великим холдингам і, останнє – нам необхідно під цю реформу знайти гроші”.

“Необхідно, щоб фермер спокійно міг прийти в банк і отримати там недорогі гроші для купівлі землі, яку він буде обробляти”, – сказав В.Гройсман.

Як повідомлялося, Верховна Рада в кінці жовтня 2016 року продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений в 2002 році, до 2018 року. Цим рішенням парламент доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.

За матеріалами Інтерфакс-Україна"

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати