Блог: ОРЕНДА І ШАХРАЙСТВО

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  27 Чрв 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  87

ОРЕНДА І ШАХРАЙСТВО

Договір оренди підписано і навіть нотаріально завірено, але навіть це не є гарантом повної безпеки для обох сторін, що уклали угоду. Договір та нотаріальна посвідка встановлюють лише законність і дійсність правовстановлюючих документів на момент підписання паперів.

Як пояснюють керівники компаній,що займаються нерухомістю, ні нотаріус, ні агент з нерухомості не є стороною договору оренди, а отже, не в змозі (навіть у правовому колі) забезпечити дотримання умов опісля підписання.

Найпоширенішими аферами, коли страждає орендодавець є:

— суборенда (знімання квартири нібито для себе, а насправді перездавання її ще кільком людям та зникнення разом із грошима).

— оренда житла із подальшим передаванням її в подобову оренду.

— знімання квартири за підробними документами і подальший збут побутової техніки та меблів із орендованого житла.

— не сповіщення орендодавця про підсилення мешканців до квартири.

— оренда з метою не законного заволодіння квартирою (вкрай нечасто зараз).

Афери,коли потерпіла сторона орендар:

— господар житла не має жодних законних підстав розпоряджатися цією нерухомістю (житло арештоване, житло в процесі успадкування).

— господар самовільно розриває угоду на довгострокову оренду із коротким терміном виселення без відшкодування фінансових збитків.

— господар користується запаснимкомплектом ключів і цупить цінне майно.

На сьогодні відносини власників житла та квартири наймачів стають все цивілізованішими. Цифра кількості афер зменшується з кожним днем і все завдяки підписанню договору, що дозволить захистити свої права в суді.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати