Блог: ЧАТ-БОТИ ДЛЯ АГРАРІЇВ: ДІАЛОГ ІЗ КЛІЄНТАМИ БЕЗ ЗУПИНОК

image post
 • author

  Автор:

  babaZina
 • Опубліковано:

  17 Квт 2018
 • Коментарі:

  1
 • Перегляди:

  73

ЧАТ-БОТИ ДЛЯ АГРАРІЇВ: ДІАЛОГ ІЗ КЛІЄНТАМИ БЕЗ ЗУПИНОК

Я, звичайно, дрібнесенький аграрій на своїх 10-ти сотках, але цікаво було б спробувати. А раптом насіннячко підберу таке, що краще, ніж поради торгашів на базарі.

"Українські аграрії почали впроваджувати найефективніший на сьогодні онлайн-інструмент комунікації із клієнтами - чат-боти. Чим саме гучний маркетинговий тренд останніх років так зацікавив агровиробників та яку реальну користь чат-боти можуть принести бізнесу, розповів В’ячеслав Бородай, співзасновник і директор маркетингової компанії «Прост», під час Smart Agro Marketing Forum, організатором якого виступила фірма «Революшн Експо», а генеральним інформаційним партнером – «Пропозиція».

Як розповів експерт, поведінка інтернет-користувачів нині кардинально змінилась - люди значно більше часу проводять у месенджерах, ніж у соцмережах. Так, наразі 89% користувачів ФБ використовують месенджер на своїх мобільних пристроях. Якщо у Фейсбук із 100 передплатників повідомлення відкриють у кращому випадку 30%, то відсоток відкриття повідомлень у месенджері Фейсбука становить 85%, а відсоток переходів за посиланнями сягає 15-60%.+

Чат-боти - це віртуальний співрозмовник, який вбудовується в месенджери і допомагає підприємцям спілкуватися із клієнтами 24 години на добу, економлячи на колл-центрі.

За допомогою чат-ботів можна здійснювати продажі, роздавати бонуси й промокоди, проводити опитування й збирати зворотній зв’язок. Чат-боти швидко й ефективно сегментують цільову аудиторію, що дає змогу надавати клієнтам індивідуальні пропозиції.

Сільгоспвиробники з допомогою чат-ботів можуть оперативно погоджувати ціни в тому чи іншому регіоні, взаємодіяти з ринками збуту, отримувати пропозиції від великих агротрейдерів, здійснювати продаж кінцевому споживачу.

Переваги чат-бота:

- Відсутність людського чинника, зокрема, помилок, та негативного забарвлення розмови.

- Швидкість реакції. Чат-боти миттєво пропонують відповіді на запитання, без “очікуйте на лінії”. Чат-бот думає та діє швидше від людини.

- Простота. Чат-бот - це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині. Клієнту достатньо просто написати питання. Не потрібно вивчати інтерфейс програми, як з мобільними додатками чи сайтами.

- Зв’язок з клієнтом 24 години на добу. Свої месенджери люди перевіряють до 14 разів на день. Ви завжди на зв’язку із клієнтом, навіть якщо він не знаходиться на вашому сайті і не відкриває ваших листів.

- Низький бюджет, велика економія. Є чат-боти по 10 дол./міс. Крім того, чат-бот допомагає знизити вартість залучення клієнта."

Коментарі: 1

author

Доброго часу доби, звертаю увагу на бот OpenDataUA. Бот який в певній мірі захистить вас від рейдерів.

Написати коментар

Написати