Новини: НА КІРОВОГРАДЩИНІ РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ “ДОСТУПНЕ ЖИТЛО”

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  26 Грд 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  57

НА КІРОВОГРАДЩИНІ РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ “ДОСТУПНЕ ЖИТЛО”

На Кіровоградщині розпочато прийом документів у рамках програми “Доступне житло”

Від початку грудня всі регіональні управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву почали прийом документів громадян для участі у Державній цільовій програмі будівництва (придбання) доступного житла, про це йдеться на сайті Мінрегіонбуду.

На цю програму Урядом України виділено 30 млн грн з державного бюджету на 2017 рік. Наказом Мінрегіону України від 17.10.2017 №272 кошти розподілені між усіма областями пропорційно до кількості в кожному регіоні учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб і громадян, які потребують покращення житлових умов.

Фонд підготував пропозиції щодо додаткового виділення ще 9 млн грн на програму «Доступне житло» за рахунок економії на інших житлових програмах. Відповідні документи зараз перебувають на розгляді в міністерствах.

За оновленими умовами програми, держава надає підтримку у формі сплати 30% вартості будівництва (придбання) доступного житла для громадян, що потребують покращення житлових умов, 50% — для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб.

У рамках налагодження діалогу із суспільством Держмолодьжитло розробило роз’яснення для громадян, які мають намір отримати державну підтримку — «4 кроки до мрії».

Ознайомитися з роз’ясненням і отримати всю необхідну інформацію щодо участі в програмі можна на офіційному сайті Держмолодьжитла.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати