Новини: КОРОТКО ПРО ПРОГРАМУ “ДОСТУПНЕ ЖИЛО”

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  26 Грд 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  52

КОРОТКО ПРО ПРОГРАМУ “ДОСТУПНЕ ЖИЛО”

Державна цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 рр. затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 р. №1249.

Відповідно до оновленого Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 №708, забезпечення громадян доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою:

— 30 % вартості будівництва (придбання) доступного житла;

— 50 % вартості будівництва (придбання) доступного житла для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 та 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

— 50 % вартості будівництва (придбання доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту для громадян, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 року №193.

Окрім цієї державної програми, діють понад 30 місцевих програм, відповідно до яких молоді громадяни України мають можливість придбати житло шляхом отримання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою від 30 до 50 % вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або надання пільгового іпотечного житлового кредиту.

Із сайту Без купюр

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати