Новини: АГРАРНИЙ КОМІТЕТ РАДИ ПІДТРИМАВ МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ДО 2019 РОКУ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  26 Грд 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  69

АГРАРНИЙ КОМІТЕТ РАДИ ПІДТРИМАВ МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ДО 2019 РОКУ

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект, яким пропонується продовжити мораторій на відчуження та купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Про це йдеться на офіційному сайті ВР.

Депутати рекомендували Верховній Раді даний законопроект прийняти за основу та в цілому як закон. Відповідне рішення підтримали 17 народних обранців.

Відповідний законопроект був поданий до парламенту 30 листопада.

Ініціаторами проекту виступили сім народних депутатів: Сергій Лабазюк (група Воля народу), Валерій Давиденко, Іван Рибак, Микола Люшняк, Андрій Кіт (фракція Блок Петра Порошенка), Олег Кулініч (група Партія Відродження), і Артем Вітко (фракція Радикальної партії).

Проект закону пропонує продовжити мораторій на відчуження сільгоспземель до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розробки необхідних нормативно-правових актів, але не раніше 1 січня 2019 року.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів спочатку очікував ухвалення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця грудня 2016 року.

Замість цього Верховна Рада в кінці жовтня продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений в 2002 році, до 2018 року.

Однак земельна реформа є важливою умовою програми співпраці України і Міжнародного валютного фонду.

За матеріалами Економічна Правда

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати