Новини: ДЕРЖГЕОКАДАСТР ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ ПРАВА КОНТРОЛЮВАТИ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  27 Грд 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  65

ДЕРЖГЕОКАДАСТР ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ ПРАВА КОНТРОЛЮВАТИ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ

Право контролю за користуванням земельними ресурсами необхідно передати від Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) місцевим органам влади, вважає заступник голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

"Розпорядник земель (Держгеокадастр) не повинен здійснювати контроль за правомірністю ухвалення рішень щодо передачі земель сільськогосподарського призначення у власність та надання у користування", - йдеться в повідомленні О.Бакуменка на його офіційній сторінці в мережі Facebook.

Як зазначено в повідомленні, про це він сказав на зустрічі президента України Петра Порошенка з представниками бізнесу в Києві в п'ятницю.

О.Бакуменко повідомив, що до аграрного комітету парламенту надходить велика кількість скарг на Держгеокадастр. На його думку, це свідчить про незадовільний державний контроль над використанням та охороною земель.

Заступник голови парламентського комітету також вважає за необхідне передати виконавчим комітетам сільських, селищних і міських рад, а також районним державним адміністраціям повноваження державної реєстрації земельних ділянок і погодження документації із землеустрою.

На його думку, для деконцентрації та дерегуляції у сфері земельних ресурсів необхідно доручити Кабінету Міністрів України організувати та профінансувати переведення в електронний вигляд і внесення до 1 січня 2019 року до Державного земельного кадастру всіх документів щодо реєстрації прав на земельні ділянки.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати