Новини: ІНІЦІАТИВА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ — ЦЕ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ (МІНАГРОПРОД)

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  04 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  68

ІНІЦІАТИВА ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ — ЦЕ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ (МІНАГРОПРОД)

Мораторій на продаж сільгоспземлі навіть після закінчення дії 1 січня 2018 року буде автоматично продовжений до ухвалення закону про земельний ринок, повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк.

“Позиція міністерства полягає в тому, що немає необхідності в окремий спосіб продовжувати мораторій. Він діє автоматично, поки не буде розроблений закон про ринок землі. Всі ці закони про продовження мораторію – це політичні ігри”, – сказав він на прес-конференції в середу в Києві.

За його словами, уряд має намір внести на розгляд парламенту закон про ринок землі тоді, коли документ буде мати підтримку серед депутатів.

“Уряд внесе законопроект (про ринок землі – Ред.), коли буде бачити, що він буде підтриманий у парламенті. Я дуже сподіваюся, що це буде в наступному році”, – сказав М. Мартинюк.

Як повідомлялося, кілька політичних сил у парламенті виступили за продовження мораторію на продаж землі.

5 грудня парламентський Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект №7350 про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 2019 року.

Верховна Рада наприкінці жовтня 2016 року продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, запроваджений у 2002 році, до 2018 року. Парламент також доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.

Уряд планував зареєструвати проект закону про обіг сільгоспземлі восени цього року. До цього часу цей законопроект ще не подано до парламенту.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати