Новини: РЕЄСТРАЦІЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ ВІДТЕПЕР ДОСТУПНА ОН-ЛАЙН

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  05 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  71

РЕЄСТРАЦІЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ ВІДТЕПЕР ДОСТУПНА ОН-ЛАЙН

Міністерство юстиції, Мінагрополітики, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільгосппризначення у режимі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

“Запуск онлайн-реєстрації договору оренди земельної ділянки – це вдалий приклад того, як багаторічну проблему можна вирішити впровадженням технічного рішення, завдяки політичній волі залучених державних відомств, не вдаючись до складних та розтягнутих в часі процедур внесення змін у нормативно-правові акти”, – відзначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Він також зауважив, що ця електронна послуга за своїм антикорупційним, антирейдерським ефектом та соціальною спрямованістю є повноцінною складовою “Осені реформ”.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька зазначила, що даний сервіс дасть можливість без черг, без контакту з чиновниками і зайвих витрат часу подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Це дійсно європейська якість послуг.

«Для того, щоб зареєструвати підписаний контракт, достатньо завантажити сканкопію угоди про оренду землі сільськогосподарського призначення та підписати ці дані власним електронним цифровим підписом», – додала заступниця міністра.

Вона звернула окрему увагу на те, що під час реєстрації договору відбуватиметься онлайн обмін інформацією із базою даних Держгеокадастру, що дасть можливість перевіряти наявність відповідної земельної ділянки у базі ДЗК.

Ініціатива реалізується за підтримки швейцарсько-української програми «Електроне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що виконується Фондом Східна Європа.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати