Новини: Посилаючись на http://www.kr-rada.gov.ua повідомляємо

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  30 Сер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  86

Посилаючись на http://www.kr-rada.gov.ua повідомляємо

Посилаючись на http://www.kr-rada.gov.ua повідомляємо, що в місті відроджено житлове будівництво і зведено вже чотири поверхи хмарочосу на вулиці Генерала Жадова.

Як зазначає очільник міста Андрій Райкович, — будівництво цього житлового будинку у Кропивницькому, яке ми розпочали вперше після багаторічної перерви – надзвичайно важливе для усієї громади.

По-перше, ми дали чіткий сигнал людям, які по двадцять років стоять у черзі на отримання квартир, що житлове будівництво ми будемо вести і вони не втратили свій шанс мати власне помешкання. По-друге, при зведенні будинку використовується сучасний проект, енергоощадливий, із застосуванням новітніх матеріалів і технологій. І планування квартир для майбутніх мешканців будинку буде цікавим. А ще привабливим є той факт, що новобудова розташована у вже обжитому місці, тут є вся необхідна інфраструктура: заклади освіти, охорони здоров’я, культури, торговельна мережа тощо. Якщо ми будемо будувати, хоча б один такий будинок у рік, ми суттєво допоможемо мешканцям міста у вирішенні житлових питань.

Завершити будівництво планується через рік. У дев’ятиповерховому будинку буде 54 квартири: на кожному поверсі по три двокімнатні, дві – однокімнатні і одна трикімнатна. Всі помешкання обладнані автономними системами опалення.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати