Новини: ПАРУБІЙ ПІДПИСАВ ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ С/Г ЗЕМЛІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  16 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  64

ПАРУБІЙ ПІДПИСАВ ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ С/Г ЗЕМЛІ

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект №7350 “Про внесення змін до перехідних положень Земельного кодексу про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення”.

Згідно з інформацією на сайті українського парламенту, проект закону спікер підписав 22 грудня і передав його на підпис главі держави.

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, ухваливши за основу і в цілому відповідні зміни у Земельний кодекс.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обігу сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання і надасть певний час для розробки механізму запровадження прозорого ринку земель сільгосппризначення.

20 грудня парламент відхилив постанову про скасування свого рішення про продовження мораторію, чим відкрив можливість його підписання спікером і потім главою держави.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати