Новини: МІНАГРОПРОД ПРОПОНУЄ ЗАБОРОНИТИ МОЖЛИВІСТЬ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  16 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  67

МІНАГРОПРОД ПРОПОНУЄ ЗАБОРОНИТИ МОЖЛИВІСТЬ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує заборонити надання земельних ділянок для користування на постійній основі. Про це пише http://propozitsiya.com/ з посиланням на Інтрефакс-Україна.

Відповідно до проекту закону, фізичним та юридичним особам, що мають право постійного користування земельними ділянками, буде дозволено перезаписати їх в оренду терміном на 50 років, або викупити з відстрочкою платежу на 30 років.

Також документ передбачає, що сільгосппідприємства державної та комунальної форм власності будуть також зобов'язані перезаписати землю, яка була в постійному користуванні, в оренду на 50 років.

Законопроект також передбачає, що відчуження, заставлення земельних ділянок, які перебувають у господарському веденні або в оперативному управлінні, можливі за узгодження з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

При цьому передання в оренду ділянок можливе не раніше, ніж через три роки з моменту надання йому права оперативного управління або господарського ведення.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що неурегульованість питання розпорядження землями на правах постійного користування породжує корупцію, а також конфлікт інтересів між землевкористувачами та органами влади.

За матеріалами — Пропозиція

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати