Новини: ПРОГНОЗ ЦІН НА НЕРУХОМІСТЬ В УКРАЇНІ НА 2018—2020 РР.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  22 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  67

ПРОГНОЗ ЦІН НА НЕРУХОМІСТЬ В УКРАЇНІ НА 2018—2020 РР.

У зв'язку з важкою економічною ситуацією в Україні попит на житло на сьогодні не великий. Деяка стабілізація цін на ринку нерухомості в періодах поточного часу носить як правило ситуаційний характер, і розраховувати на продовження цієї тенденції не варто.

Перевищення пропозиції над попитом на ринку, безумовно, є. Це результат як бездумної масової забудови за принципом «будуй більше - продавай дешевше» і повної відсутності контролю з боку міста і покарання недобросовісних забудовників за незаконні будівництва, так і кризових тенденцій відображають потребу в смарт квартирах.

Проте деякі забудовники почали переходити на більш пристосовані для комфортного проживання формати житла, які зараз більш популярні серед покупців. Це і архітектура будинку і сучасна інсталяція зони відпочинку, і пакування і холи з рецепцією в фойє під'їздів. Так само татістіка показує, що середні площі квартир, які пропонують девелопери потроху збільшуються. А також зростає і комфорт приміщень. Покупці зараз прагматичні - вони порівнюють пропозиції різних забудовників і зупиняються на тому, яке пропонує більше комфорту.

Майбутній 2018 рік, аналітики сайту "Торро" розраховують, буде завершальним періодом падіння ринку нерухомості України. Прогнозований валютний зростання цін на нерухомість очікується з 2019 р. Вирішальних чинників кілька. Перший - 2019 чергові вибори в президенти України і відповідно фінансові інвестиції в цей проект. Другий - швидше за все самий вирішальний - зняття мараторій на продаж сільгоспземель. Швидше за все обмеження на продаж сільгоспземель буде знято до 2020р. новим парламентом і новим президентом. За найскромнішими оцінками інвестиції можуть становити від 30 до 70 мільярдів в перші три роки відкритих продажів, і це в сьогоднішніх цінах. Насправді саме ці інвестиції зможуть гідно відродити Україну!

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати