Новини: ЦІНИ НА НЕРУХОМІСТЬ В УКРАЇНІ В 2018 РОЦІ — ВАРТІСТЬ ЖИТЛА

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  25 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  103

ЦІНИ НА НЕРУХОМІСТЬ В УКРАЇНІ В 2018 РОЦІ — ВАРТІСТЬ ЖИТЛА

Багато українців цікавляться, скільки буде коштувати нерухомість в Україні в 2018 році. До підвищеного інтересу до цього питання наводить ту обставину, що в останні роки ціни знижувалися на регулярній основі, внаслідок чого спостерігається серйозне просідання ринку житла. У 2016 році міжнародні компанії відзначили, що в Україні активно розвивається ринок нерухомості, незважаючи на серйозне падіння цін. Ситуація виявилася досить вигідною для багатьох інвесторів. При цьому люди цікавляться, якими будуть актуальні ціни на нерухомість в Україні в 2018 році і зберегтися гарна можливість для придбання власного житла.4dcb1131e251d0e9c650064557c7acf6 Ціни на нерухомість в Україні в 2018 році вартість житла

Експерти відзначають, що житло в Києві завжди відрізняється завищеною вартістю, що обумовлено впливом статусу міста. При цьому зниження цін на житлову нерухомість в регіонах України володіло менш болючим характером. В середньому вартість виявилася меншою на 3 – 3,5 відсотків, але в деяких містах зафіксовані рекорди до 7 – 8 відсотків. Конфлікт на Донбасі призвела до того, що в цьому регіоні житло пропонується за смішними цінами, адже ті, хто залишає свої домівки, намагаються виграти хоча б щось. Якщо розглядати загальне падіння цін на нерухомість в Україні, зазначається показник в 10,5 відсотків.

Експерти впевнені в тому, що основний фактор, який призводить до того, що житло пропонується за доступними цінами, є регулярні коливання курсів валют і суттєве зниження показника купівельної спроможності багатьох українців. Надійні забудовники пропонують різноманітні знижки, проводять акції у вигляді розіграшів туристичних путівок та цінних призів для житла, але стимулювати представників цільової аудиторії до купівлі не вдається. У зв’язку з цим, вартість житла в 2018 році в Україні як і раніше обіцяє бути досить доступною для багатьох жителів країни.

Важливо відзначити, що до падіння вартості нерухомості чинили опір центральні та західні області України. Однак зниження цін все-таки зачепило сегменти ринку нерухомості у всіх регіонах держави. Важливо відзначити, що у всіх українських містах найбільш активно дешевшають апартаменти, які включають в себе три і більше кімнат. Необхідно розуміти, що зниження вартості житла обумовлюється не тільки початковими показниками в певному сегменті, але і підвищенням комунальних тарифів та іншими факторами, які визначаються на регіональному рівні і залежать від метражу квартири чи будинку.

Стабілізація житлового ринку виявляється скрутним через відсутність вигоди використання іпотечного кредитування. Багатьом людям доводиться розраховувати тільки на себе, тому що банківські програми виявляються вкрай невигідними і передбачають значні переплати, які є недоцільними.

До чого треба бути готовим в 2018 році?

Офіційний прогноз цін на нерухомість в Україні складається під впливом експертів, які беруть до уваги численні чинники. До того ж фахівці уважно стежать за тим, як змінюється ситуація на українському ринку нерухомості.

У 2018 році особливих змін не передбачається. Тільки деякі експерти відзначають, що будуть виявлені перші ознаки подорожчання житла, причому це відбудеться тільки в Києві і в Київській області. При цьому професіонали сходяться в тому, що при зміцненні державної економіки і поліпшення купівельної спроможності вартість нерухомості в найближчому майбутньому все-таки досягне докризового рівня, тому інвесторам необхідно подбати про покупку до цих змін.

До подорожчання житла може призвести те, що собівартість будівництва нерухомості зростає, ціни на будівельні матеріали і паливо стають все більш високими. Внаслідок цього забудовники має право розраховувати на певну вигоду тільки, якщо вони будуть поступово підвищувати ціни на пропоноване житло для українців. Незважаючи на це, кардинальні зміни будуть можливими лише після того, як розмір зарплати робочого населення істотно зросте і платіжна спроможність буде оптимальною навіть для планування великих покупок.

Особливості житлового ринку в Україні

Банки і державні власті не роблять нічого для того, щоб стимулювати ринок житла. З цієї причини неможливо передбачити, якими будуть зміни цінових показників.

Українці будуть проявляти особливий інтерес до квартир економ-класу, тому девелопери повинні відгукуватися на подібні запити і проводити перепланування житлових об’єктів. Ринок нерухомості повинен поступово заповнюватися малогабаритними квартирами, які дозволяється купувати в розстрочку і без залучення банків, не заслуговують підвищеної довіри. Смарт-квартири, які можуть бути виконані у вигляді студіо, є самими бюджетними і доступними, тому вони виявляться лідерами продажів – покупок. Повнометражне житло починає відходити в минуле, так як далеко не всі українці можуть дозволити оплату послуг ЖКГ у повному обсязі.

Актуальна динаміка цін на нерухомість в 2018 році в Україні дозволяє уважно контролювати специфіку ситуації на житловому ринку. Окремі забудовники, які ще не здобули репутацію, можуть пропонувати квартири за дуже низькими цінами, але в подібних ситуаціях бажано насторожитися із-за зайвих ризиків. При виборі та купівлі житла необхідно орієнтуватися на офіційні дані та прогнози експертів, так як великі фінансові вкладення вимагають особливої відповідальності.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати