Новини: КОЛИ УКРАЇНЦЯМ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ: У ДФС ПОЯСНИЛИ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  31 Січ 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  60

КОЛИ УКРАЇНЦЯМ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ: У ДФС ПОЯСНИЛИ

Головдержревізор-інспектор відділу адміністрування податку на майно фізичних осіб департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФС Петро Ковалевський заявив, що об’єктом оподаткування податком на нерухомість є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка, згідно з пп. 266.2.1, п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу.

Він зазначив, що базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частин, згідно з пп.266.3.1, п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу.

Також база оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом контролю на підставі даних державного реєстру речових прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів документів платника податків, у тому числі документів на право власності, згідно з пп.266.3.2, п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу, пише Etcetera.

Як пояснив Петро Ковалевський, у вищенаведеній статті Податкового кодексу не визначено, що об’єкти незавершеного будівництва належать до об’єктів оподаткування податком на нерухомість. Тобто, недобудований будинок не оподатковується як об’єкт незавершеного будівництва.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати