Новини: ДЛЯ “АГРАРНИХ РОЗПИСОК” НАЙВАЖЛИВІШОЮ УМОВОЮ Є ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЕНІ ПРАВА НА ЗЕМЛЮ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  01 Лют 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  63

ДЛЯ “АГРАРНИХ РОЗПИСОК” НАЙВАЖЛИВІШОЮ УМОВОЮ Є ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЕНІ ПРАВА НА ЗЕМЛЮ

При оформлені кредитів під «аграрні розписки» одним з вирішальних факторів для кредиторів є наявність юридично правильно оформлених прав на землю. Про це сказала заступник міністра юстиції Олена Сукманова в рамках форуму «Впровадження аграрних розписок у Київській обл.».

«Коли кредитори починають аналізувати свого позичальника з точки зору правильності оформлення прав на землю, то виникають багато питань: буває, що земля взагалі не оформлена, бувають випадки, коли є недоліки в технічній документації», - зауважила вона.

Крім того, невміння правильно оформлювати права власності можуть призводити до самовільних захопленнь земельних ділянок. Так, за її словами, в більшості випадків рейдерські захоплення відбувалися з причини подвійної реєстрації договорів оренди, коли запис існував одночасно і в старому паперовому реєстрі і в новому електронному.

Тому замміністра зауважила, що в цьому році велика увага відомства буде зосереджена на правовому консультувані як власників паїв, так і власників малого і середнього бізнесу в агросекторі щодо правильного використання «аграрних розписок».

За матеріалами Пропозиція

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати