Новини: Як сповіщає 17.08.2017 Урядовий портал, на Кіровоградщині надано майже 6 тисяч земельних ділянок учасникам АТО.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  07 Вер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  62

Як сповіщає 17.08.2017 Урядовий портал, на Кіровоградщині надано майже 6 тисяч земельних ділянок учасникам АТО.

Від часу запровадження ініціативи Уряду щодо надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 5915 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 11 тис. гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надано у Новомиргородському (764 загальною площею 1,5 тис. га) та Кіровоградському (715 загальною площею 1,3 тис. га) районах Кіровоградської області.

Уцілому середній розмір наданих у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства складає 1,86 гектара.

У Кіровоградській області учасники АТО та члени родин загиблих воїнів отримали 9454 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 17,6 тис. гектара.

Варто зауважити, що учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності. Окрім цього, військові подали заяви про отримання дозволів на розроблення документації із землеустрою й для ведення садівництва. Найбільше таких заяв від атовців Кіровоградського, Бобринецького, Знам’янського та інших районів Кіровоградської області.

На сьогодні землевпорядники Кіровоградщини зарезервували для потреб військовослужбовців, які виявлять бажання отримати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території регіону, 1,79 тис. га земель.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати