Новини: АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ У 2017-МУ РОЦІ ПОВЕРНУЛА ВЛАСНИКАМ 8,5 ТИС. ГА ЗЕМЛІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  06 Лют 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  90

АНТИРЕЙДЕРСЬКА КОМІСІЯ У 2017-МУ РОЦІ ПОВЕРНУЛА ВЛАСНИКАМ 8,5 ТИС. ГА ЗЕМЛІ

У 2017 році Антирейдерська комісія задовольнила понад 600 скарг, повернувши у власність громадян 6,2 тисячі земельних ділянок загальною площею більше 8,5 тисяч гектарів. Про це сказала Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінюст.+

«Для Антирейдерської комісії минулий рік був роком напруженої, але продуктивної роботи. Все більше людей дізнається про можливість, звернувшись до комісії, швидко відновити свої права і не потрапити у багаторічну судову тяганину. Так, у цьому році Комісія задовольнила 604 скарги, повернувши у власність громадян 6,2 тисячі земельних ділянок загальною площею більше 8,5 тисяч гектарів», - сказала Олена Сукманова.

Серед позитивних кейсів, вона відзначила повернення права оренди на 25 земельних ділянок площею 105 гектарів підприємству з французькими інвестиціями «Агрофірма «Лідер» (Дніпропетровська область) та права оренди на 178 земельних ділянок площею 373 гектари для ТОВ «Агрофірма Шаргород» (Вінницька область), скасувала незаконну реєстрацію щодо зміни керівника агропідприємства «Світильнянське» (Київська область) та назавжди анулювала реєстратору О. Шейк-Сейкіну доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати