Новини: СБУ РОЗПОВІЛА ПРО МАХІНАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  10 Лют 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  58

СБУ РОЗПОВІЛА ПРО МАХІНАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

У Донецькій області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили місцевих чиновників в махінаціях із земельними ділянками на узбережжі Азовського моря.

Як повідомляється, депутати сільради і чиновники місцевого відділу Держгеокадастру протягом 2010-2012 років незаконно виділили понад тридцять земельних ділянок по десять соток кожен в селі Білосарайська коса.

“Зловмисники, з порушенням вимог чинного законодавства з охорони прибережної водоохоронної смуги, штучно нарощували територію коси, підсипаючи на ділянки будівельні відходи і сміття. Власниками незаконних ділянок ставали родичі і подільники чиновників”, – йдеться в повідомленні.

Після цього зазначені ділянки реалізовувалися зловмисниками за ринковими цінами в $5-10 тисяч за сотку, а отримані гроші витрачалися шахраями на будівництво котеджів, готелів на узбережжі Азовського моря, придбання елітної нерухомості, а також виводилися за кордон, зокрема у Росію.

“За висновком експертів, ділки завдали шкоди інтересам суспільства на суму понад 22 млн гривень”, – додали у спецслужбі.

За матеріалами НВ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати