Новини: ДО ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЗА ОТРИМАННЯМ ЗЕМЛІ ЗВЕРНУЛИСЯ 190 ТИС. АТОВЦІВ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  12 Лют 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  64

ДО ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЗА ОТРИМАННЯМ ЗЕМЛІ ЗВЕРНУЛИСЯ 190 ТИС. АТОВЦІВ

150 учасникам АТО з сімдесят другої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців вручили накази щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності, — випливає з підсумків відкритого засідання в Головному управлінні Держгеокадастру в Київській області.

Як поінформували в прес-службі Держгеокадастру, земельні ділянки, які будуть передані у власність військовослужбовців, розташовані на території Білоцерківського та Вишгородського районів Київської області.

«Максимальне сприяння учасникам АТО в їхньому праві на отримання земельних ділянок є безумовним пріоритетом у роботі як Головного управління, так і всього відомства в цілому», — запевнили у відомстві.

У релізі уточнюється, що до процесу відведення земельних ділянок були залучені громадські організації, що нібито дозволило зняти корупційні ризики і забезпечити справедливий їх розподіл і пріоритетність.

Як відрапортували «земельні чиновники», з моменту введення ініціативи щодо забезпечення землею військовослужбовців в липні 2014 р. і станом на 24 січня 2018 р. учасники АТО подали в органи Держгеокадастру 189 026 заяв на отримання ділянок. За результатами розгляду звернень, землевпорядники надали військовим дозволи на розроблення документації із землеустрою на відведення 135 721 земельної ділянки, що становить 72% від кількості поданих заяв.

За матеріалами Hubs

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати