Новини: СІЧЕНЬ ДАВ ХОРОШИЙ СТАРТ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В 2018 РОЦІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  16 Лют 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  70

СІЧЕНЬ ДАВ ХОРОШИЙ СТАРТ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ В 2018 РОЦІ

Постноворічний ринок вторинної нерухомості був традиційно менш активним в порівнянні з попередніми місяцями. Однак січень 2018 показав цілком помірний відсоток просідання.

Про це розповіла Генеральний директор АН «Благовіст» (Київ) Олена Бібєрова.

«Січень – завжди спокійний місяць для ринку нерухомості. Низка свят відволікає людей від вирішення житлових та бізнес-питань. Однак в цьому році ми побачили хорошу для січня активність, а в другій половині місяця попит почав ще більш пожвавлюватися. Роботи у нас багато і ми зараз беремося за неї з новими силами», – прокоментувала поточну ситуацію на ринку Олена Біберова.

Ринок оренди також показав закономірне зниження показників. Але тенденція активності попиту залишилася позитивною.

«Порівнювати ситуацію на ринку в грудні і січні завжди складно, оскільки грудень – один з пікових місяців року, а січень – святковий, спокійний для оренди місяць. При цьому, в січні цього року просідання показників вельми помірне і вже до кінця місяця ситуація помітно активізувалася. Зараз наші ріелтори активно приймають і обробляють заявки та в наступних місяцях чекаємо зростання показників за всіма сегментами», – пояснила керівник ріелторської компанії.

Джерело 100realty.ua

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати