Новини: МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ВЖЕ ГОТОВА — ДАНИЛЮК

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  06 Бер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  64

МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ВЖЕ ГОТОВА — ДАНИЛЮК

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав кілька пріоритетних напрямів на 2018 рік. Одним з них є земельна реформа, модель якої вже готова.

Про це міністр повідомив під час 14-й щорічній інвестиційній конференції, організованій компанією Dragon Capital 1 березня в Києві.

“У нас є модель [земельної реформи – ред.], питання тільки, коли її починати. Потрібно зрозуміти правильну тональність”, – сказав Данилюк.

За його словами, цей процес має розпочатися з правильної комунікаційної кампанії.

“Це дозволить подолати негативний опір у суспільстві, яке наростало роками. Потрібно коректно людям, які роками чули про негатив, пояснити всі плюси введення ринку землі”, – пояснив міністр.

У свою чергу посол Європейського Союзу Хьюг Мінгареллі зазначив “колосальний потенціал” українських земель, назвавши їх кращими в Європі. Він також наголосив на важливості проведення земельної реформи та відкриття ринку землі.

До літа 2017 року земельна реформа в Україні була одним з ключових умов надання наступного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Однак в липні Фонд виключив цю вимогу з меморандуму з Україною.

За матеріалами НВ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати