Новини: ЗА 2 РОКИ ГЕРЕГИ КУПИЛИ АГРОАКТИВІВ НА 150 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Бер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  55

ЗА 2 РОКИ ГЕРЕГИ КУПИЛИ АГРОАКТИВІВ НА 150 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ.

За останні 2 роки сім’я Олександра та Галини Герег інвестувала в аграрний бізнес 150 млн доларів.

Про це генеральний директор ТОВ “Епіцентр К” Петро Михайлишин сказав в інтерв’ю ЕП.

“150 млн доларів за останні 2 роки – це значні інвестиції. Земельний банк аграрного спрямування ми тільки за два роки теж наростили до 110 тис. га землі”, – сказав Михайлишин.

За його словами, в 2016 році було придбано 80% частки компанії “Вінницька аграрно-промислова група”, яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. т одноразового зберігання зерна.

“Це було перше велике придбання агроактивів, і вже після цього ми рухалися далі саме таким шляхом. Після придбання ми почали технічне оновлення, поліпшення технології вирощування сільгоспкультур і т.д.”, – заявив гендиректор.

“Потім відбулася купівля агроактивів компаній “Glencore” і “Оболонь Агро”. В даний час ми сформували три виробничі кластери: “Західний”, “Вінницький” і “Центральний” з земельним банком в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській та Черкаській областях”, – додав Михайлишин.

Сім’я Герег почала будувати свою аграрну імперію ще в 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п’яти регіонах України.

Першим значним активом була “Вінницька агропромислова група” Володимира Барцьося. Потім бізнесмени купили 10 агропідприємств у міжнародного трейдера Glencore, випередивши в цій угоді “Кернел” Андрія Веревського.

Після цього придбали “Оболонь-Агро” у “пивного короля” Олександра Слободяна. Зараз “Епіцентр” шукає нові напрямки для інвестицій.

За матеріалами Економічна Правда

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати