Новини: ЯК УКРАЇНЦІ ОБИРАЮТЬ ЖИТЛО В НОВОБУДОВАХ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  30 Бер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  67

ЯК УКРАЇНЦІ ОБИРАЮТЬ ЖИТЛО В НОВОБУДОВАХ.

Останнім часом українці все частіше цікавляться квартирами в новобудовах. Про це свідчить збільшення кількості пропозицій від забудовників на DOM.RIA. Аналітичний центр DOM.RIA провів власне опитування серед користувачів, з метою дізнатися, яку саме нерухомість сьогодні шукають українці.

Згідно результатів опитування, 17% опитаних шукають тільки первинну нерухомість, вторинною нерухомістю цікавиться 21% опитаних, тоді як 62% одночасно шукають квартири і в новобудовах, і на вторинному ринку. Квартири в новобудовах більше приваблюють покупців через ряд суттєвих причин.

Одним з вирішальних факторів при купівлі квартири є ціна. У цій категорії новобудови виграють першість у вторинного ринку. Квадратний метр у перших коштує менше. Крім того, є варіант купити квартиру в розстрочку чи в кредит, а не платити всю суму одразу. Аналітичний центр DOM.RIA постійно слідкує, як покупці шукають нерухомість та за якими критеріями обирають своє майбутнє житло. За даними 2017 року 35% пошуків в каталозі новобудов на DOM.RIA відбуваються з вказуванням ціни. Середня вартість за кв.м, яку вказують українці — 14 430 грн/м².

Представляємо вам ТОП-5 регіонів, де українці вказують найдорожчі ціни за кв.м на первинному ринку. Не дивно, що в ТОП-5 регіонів потрапили одні з найбільших міст України, де лідером стало місто Харків — до 56 000 грн/кв.м, а замкнуло п’ятірку сонячне місто Миколаїв, де українці готові віддати до 17 000 грн за кв.м. Що ж стосується пошукових запитів з мінімальними цінами за кв.м, в ТОП-5 регіонів потрапили наступні міста.

Популярність новобудов в Україні пояснюється не лише доступною ціною. Первинне житло має ще чимало переваг. Адже нові будинки зводяться за сучасними технологіями, а також більшість з них має додаткове утеплення стін. Квартира в новобудові — це високий рівень комфорту, який ґрунтується на оптимальній площі, продуманому плануванні, а також індивідуальній системі опалення. Як правило, кожна новобудова має власну озеленену територію, з дитячим майданчиком та зонами для відпочинку і занять спортом. Крім привабливих пропозицій з вигідними цінами та умовами розстрочки, які пропонують забудовники, українці також можуть обирати собі квартиру в новобудові по класах нерухомості: економ, комфорт, еліт клас , бізнес-клас та ін.

Які квартири найчастіше шукають українці на первинному ринку .

Переважна більшість цікавиться новобудовами економ-класу. І це не дивно, адже такі квартири приваблюють невисокою вартістю і невеликою площею. В цілому вимоги покупців нерухомості постійно зростають, і це стимулює забудовників якісно та ефективно подавати інформацію про свої новобудови, а також використовувати максимально ефективні методи для підвищення продажів. Саме такі інструменти DOM.RIA пропонує усім забудовникам України.

Із сайту dom.ria.com

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати