Новини: НАЙВАЖЛИВІШИМ ДЛЯ УКРАЇНИ Є ЗЕМЛЯ І ЛЮДИ — КОЛИШНІЙ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ПОЛЬЩІ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  07 Трв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  63

НАЙВАЖЛИВІШИМ ДЛЯ УКРАЇНИ Є ЗЕМЛЯ І ЛЮДИ — КОЛИШНІЙ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ПОЛЬЩІ.

Формула успіху – це гроші і люди, які правильно їх витрачають.

Про це заявив Казимеж Марцинкевич, колишній прем’єр-міністр Польщі (2005-2006), депутат Сейму Польщі трьох скликань під час “Національного форуму депутатів місцевих рад”.

“Земля – це ваше благополуччя, ваш розвиток і майбутнє”, – сказав політик.

За словами політика, зараз в Польщі працює більше 200 тисяч молодих людей в реальному секторі економіки, які займаються сервісом і сервісними послугами.

“Молоді люди притягують інвестиції, притягують гроші. Чому? Тому що у них є гарна освіта і іноземні мови. Такі люди готові і можуть притягувати інвестиції, людей і гроші “, – підкреслив Марцинкевич.

“Мене називають прем’єром Yes, yes, yes (Так, Так, Так), тому що свого часу я завжди говорив “так, так, так” в переговорах з Німеччиною, Францією і т.п. І я став переможцем, виграв 67 млрд євро надходжень до польського бюджету і ці гроші змінили Польщу”, – розповів колишній прем’єр.

За словами Марцинкевича, важливо інвестувати гроші, але не гроші змінюють світ, а люди. Люди, які будуть правильно використовувати гроші.

“Формула успіху – це гроші – інвестиції, люди, які правильно витрачають ці гроші і регуляторні норми – зрозуміле правове середовище. Для України я б використовував ще одне – земля. Ваша земля – це ваше благополуччя, ваші гроші, ваш розвиток і майбутнє “, – заявив польський політик.

Yes

Казимеж Марцинкевич нагадав про те, що 20 років тому робота з Парижем, Берліном, Варшавою допомогла становленню Польщі в Європі.

“Я не дуже знаю вашу країну, але знаю що у вас є земля, багато землі, яка грає велике значення у вашому майбутньому. Відносини, між Україною і Польщею дуже важливі для нашої держави, нашого майбутнього, нашого розвитку “, – резюмував депутат.

Нагадаємо, що на наступні вибори в ОТГ в 17-ти областях України, які відбудуться 29 квітня, Аграрна партія зареєструвала більш ніж 600 кандидатів.

За матеріалами Аграрна Партія

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати