Новини: СУМА ХАБАРІВ ТА ЗБИТКИ ДЕРЖАВІ: НАБУ РОЗПОВІЛО ПРО ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  11 Трв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  58

СУМА ХАБАРІВ ТА ЗБИТКИ ДЕРЖАВІ: НАБУ РОЗПОВІЛО ПРО ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ.

Детективи Національного антикорупційного бюро розслідують 25 кримінальних справ щодо земельних оборудок, і майже третину з них вже направлено до суду.

Така інформація оприлюднена на сайті відомства.

“В цілому, понад 25 кримінальних проваджень НАБУ стосуються земельних угод. Майже третину з цих справ вже направлено до суду. Обвинувальні акти складені стосовно 14 осіб”, – йдеться в повідомленні.

У НАБУ відзначили, що, за даними слідства, загальний предмет злочину в таких справах перевищує 450 млн грн. Мова йде про збитки, яких зазнала держава та місцеві громади через втрати понад 7 тис. гектарів.

Відзначається, що сукупний розмір хабарів, отриманих “в обмін на землю” чиновниками, яких викрили детективи НАБУ, перевищує 2,5 млн грн, 70 тис. доларів і 300 тис. євро.

Як відзначають в НАБУ, досить поширеною є схема, коли державні органи влади погоджують виділення земельних ділянок, які потім передаються приватним забудовникам в обмін на зобов’язання виділити певну кількість квартир працівникам відповідного держоргану. Нерідко сукупна вартість таких квартир виявляється істотно нижчою за ринкову вартість земельної ділянки. Подібні угоди стають об’єктом уваги з боку детективів НАБУ, зазначили у відомстві.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати