Новини: ПРОЕКТ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УКРАЇНЦІВ ЖИТЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛІЗИНГУ ПРИСКОРЯТЬ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  04 Чрв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  57

ПРОЕКТ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УКРАЇНЦІВ ЖИТЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛІЗИНГУ ПРИСКОРЯТЬ

16 травня за ініціативи Державної іпотечної установи у Міністерстві фінансів України відбулася робоча нарада з представниками китайських компаній, які задіяні у підготовці до реалізації інвестиційного проекту ДІУ «Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу».

Мета заходу - прискорення початку реалізації проекту та визначення основних умов співпраці при залученні зовнішнього фінансування. ДІУ шукає інвесторів: Китай бере участь Учасники зустрічі обговорили заходи, необхідні для прискорення реалізації інвестиційного проекту ДІУ відповідно до діючого законодавства України та КНР. Голова наглядової ради ДІУ Юрій Гелетій зазначив, що реалізація інвестиційного проекту «Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу» є одним із пріоритетних напрямів, який знаходиться у фокусі уваги Уряду України, оскільки цей механізм дозволить суттєво вплинути на впровадження нових програм забезпечення житлом громадян України та стимулюватиме економіку держави.

Ліцензію отримано: ДІУ може надавати послуги лізингу Віталій Кучеревський, заступник Голови Правління ДІУ, сказав наступне: «Погодження та підписання попередніх умов кредитування стануть відправною точкою для фінального узгодження вартості, механізмів надання та використання кредитних коштів, а також будуть відображені у окремій кредитній угоді між ДІУ та банком ICBC з урахуванням результатів проведеного наприкінці 2017 року відкритого конкурсу на залучення іноземних інвестицій. Це дозволить засвідчити зацікавленість сторін у реалізації інвестиційного проекту та готовність діяти на взаємовигідних принципах інвестування. Оперативне узгодження попередніх умов кредитування дозволить перейти до реалізації наступного етапу підготовки до залучення коштів та запуску цього вкрай важливого соціального проекту».

На завершення заходу учасники наголосили на важливості реалізації даного проекту не тільки для поліпшення ситуації забезпечення житлом громадян, а й для залучення в Україну інвестицій з метою створення енергоефективних будівельних технологій, будівництва інфраструктурних об'єктів, що в свою чергу вплине на стимулювання економічного розвитку держави.

Із сайту dom.ria.com

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати