Новини: НАЗВАНО ОБЛАСТЬ ІЗ НАЙПРОДУКТИВНІШИМИ ПОЛЯМИ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  05 Чрв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  58

НАЗВАНО ОБЛАСТЬ ІЗ НАЙПРОДУКТИВНІШИМИ ПОЛЯМИ.

Мінрегіонбуд оприлюднив дані про продуктивність сільськогосподарських угідь в різних регіонах країни. Про це повідомила прес-служба міністерства, пише Сьогодні.

Показники залежать як від урожайності культур, так і від того, що вирощують аграрії, наголошується в матеріалах відомства.

У грошовому вираженні найбільш продуктивними виявилися угіддя Івано-Франківської області. В середньому 100 га землі в цьому регіоні виробляють продукції на 1,2 млн грн.

Близькі показники мають поля Вінницької, Чернівецької, Черкаської, Львівської та Київської областей.

Найменш продуктивними виявилися угіддя Запорізької, Миколаївської та Одеської областей. В середньому тут виробляється продукції на 450-525 тис. грн.

Нагадаємо, в 2018 році через пізню весну Україні довелося компенсувати недосів ранніх зернових пізніми культурами, зокрема, кукурудзою.

Також перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк зазначив, що засіяні соєю площі перевищили показник минулого року. “Сільгосптоваровиробники передають привіт всім, хто лякав галузь різким скороченням посівів сої за скасування експортного ПДВ на цю культуру”, – зазначив Мартинюк.

За матеріалами Сьогодні

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати