Новини: ЩЕ БЛИЗЬКО 500 ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ХОЧУТЬ ПОДАТИ НА УКРАЇНУ ДО ЄСПЛ ЧЕРЕЗ ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  08 Чрв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  62

ЩЕ БЛИЗЬКО 500 ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ХОЧУТЬ ПОДАТИ НА УКРАЇНУ ДО ЄСПЛ ЧЕРЕЗ ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ.

Один з ініціаторів позову до Європейського суду з прав людини щодо мораторію на землю розповів про можливий «бум» позовів до Європейського суду з боку фермерів.

Ще три справи щодо порушення прав людини через мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні очікують на рішення Європейського суду з прав людини та ще близько півтора десятки очікують того, щоб бути прокомунікованими в ЄСПЛ. Про це повідомив виданню «НВ Бізнес» один з ініціаторів позову до ЄСПЛ, експерт організації Easy Business та Реанімаційного пакету реформ Дмитро Ливч.

«Прецедент вже є по двом справам. Три справи очікують на рішення. І ще близько 10-15 справ очікують того, щоб бути прокомунікованими. Справи в ЄСПЛ можуть розглядатись до 10 років. Те, що два позивачі-українці отримали позитивне рішення, доводить, що справа є резонансною, і що ситуацію потрібно вирішувати негайно», - сказав Ливч.

За словами юриста, ще близько 480 землевласників виявили намір подати аналогічні позови до ЄСПЛ, подавши заявки на спеціальну платформу, яка дозволяє власникам землі отримати всю необхідну інформацію щодо подачі позову. Ливч висловив упевненість, що після прецеденту у справі Зеленчук та Цицюра кількість подібних позовів з боку українців зросте.

Нагадаємо, наприкінці травня ЄСПЛ визнав мораторій на продаж землs, що діє в Україні вже 17 років, таким, що порушує права людини і зобов’язав уряд відмінити його, прийнявши нове законодавство.

За матеріалами: agro-business.com.ua

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати