Новини: ТРЕТИНА ГРОМАД ВЖЕ ОТРИМАЛИ СІЛЬГОСПЗЕМЛІ ВІД УРЯДУ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  11 Чрв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  61

ТРЕТИНА ГРОМАД ВЖЕ ОТРИМАЛИ СІЛЬГОСПЗЕМЛІ ВІД УРЯДУ

Станом на 6 червня Держгеокадастр передав понад 360 тисяч га земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів 199 об’єднаним громадам.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

“У середу 6 червня, в рамках розпочатого Кабінетом міністрів у лютому поточного року процесу передачі земель, 199 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів. Одночасно передача здійснювалася на всій території України. Загалом цього дня в комунальну власність об’єднаних територіальних громад передано понад 360 тис. га земель сільськогосподарського призначення”, – йдеться у повідомленні.

31 січня Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію, не вдаючись до змін у законодавстві.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року.

Протягом першого тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність, підписавши меморандуми з Держгеокадастром.

За матеріалами Економічна Правда

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати