Новини: В УКРАЇНІ ЗНИЗЯТЬСЯ ЦІНИ НА КВАРТИРИ — ЕКСПЕРТ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  14 Чрв 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  59

В УКРАЇНІ ЗНИЗЯТЬСЯ ЦІНИ НА КВАРТИРИ — ЕКСПЕРТ.

До кінця року ціни на нерухомість в Україні можуть змінитися, що буде обумовлено ситуацією на валютному ринку.

Про це заявив незалежний експерт з питань нерухомості Ярослав Цуканов, зазначивши при цьому, що якщо на валютному ринку не буде глобальних коливань, до кінця року знизяться ціни як на первинне, так і на вторинне житло.

“В Україні, як і раніше, локомотивом продажів є не дуже великі квартири економ-класу. Найбільша кількість продажів припадає на 1-2 кімнатні квартири. Преміум-сегменту у нас практично немає”, – зазначив експерт.

Також експерт повідомляє, що деякі забудовники намагаються позиціонувати себе як преміум-сегмент, але це далеко від дійсності, оскільки ні місце розташування, ні наповнення комплексу не відповідають вимогам преміум-сегменту.

“Що стосується тенденції, то, судячи з динаміки, ціни будуть знижуватися. Це буде досить м’яке зниження ціни. У минулому році в доларовому еквіваленті ціни впали приблизно на 10%. У позаминулому році ціни впали приблизно на 14%. Якщо не буде ніяких глобальних потрясінь, то, швидше за все, до кінця року ми побачимо зниження в районі 7-8%”, – зазначив Ярослав Цуканов.

За матеріалами Обозреватель

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати