Новини: РЕЙДЕРСТВО ПО-ЗНАМ’ЯНСЬКИ: СПРОБИ НОВІ, МЕТОДИ — СТАРІ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  04 Лип 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  55

РЕЙДЕРСТВО ПО-ЗНАМ’ЯНСЬКИ: СПРОБИ НОВІ, МЕТОДИ — СТАРІ.

Уже не перший рік фермери України відчайдушно намагаються боротися з численними хвилями рейдерських атак. Це – справжня «чума» для українських аграріїв! Нахабство рейдерів вражає. Використовуючи «дірки» у законодавстві, підкуп нотаріусів, силові захоплення рейдери протягом годин стають власниками цілих підприємств.

Не оминула ця біда і Знам’янщину. Здійснено спробу захвату фермерського господарства І.О. Матвєєва (с. Петрове). У лютому 2017 року серед орендодавців, які надають в оренду свої паї фермеру, проводилась агітаційна робота. Людей закликали передати свої паї новому власнику, обіцяючи збільшити плату за оренду землі. Наступним кроком став підпал адміністративної будівлі бухгалтерії підприємства 19 березня 2017 року.

8 квітня 2017 року на фермера здійснено зухвалий напад. На очах поліції фермера побили невідомі в масках, внаслідок чого він отримав травми і проходив тривалий курс лікування в обласній лікарні.

Правоохоронні органи на сьогодні справу не розкрили, винних досі не покарано.

Проте і в 2018 році рейдери не зупиняються. Силовими методами господарство захопити не вдалося. Спроба знищити договори аренди шляхом підпалу будівлі бухгалтерії теж результатів для рейдерів не принесла. Залишається єдиний останній шанс – збурити людей проти І.О. Матвєєва. А тому триває агітаційна робота серед власників земельних паїв, які надали землю в оренду І.О. Матвєєву. Власники землі масово подають заяви в суд з метою розірвання договорів оренди, стверджуючи, що підписи на договорах оренди не належать власникам землі. Але десять років орендодавці регулярно отримували плату та зерно від фермера!

26 березня 2018 року під час розгляду одного з таких позовів, біля будівлі суду зібралися люди, які вийшли з плакатами «Матвєєв-рейдер» та «Матвєєва за грати». Як повідомив сам І.О. Матвєєв журналісту «НЗ» “таким чином здійснюється тиск на нього і на суд”.

Отже, виникає питання – яким чином фермер, на якого здійснюється напад, сам стає «рейдером»? Яким чином договори оренди, які були дійсними протягом багатьох років, зненацька стали «недійсними»? Остаточну крапку в цій справі поставить суд.

Із сайту Наша Знам’янка

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати