Новини: МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ НЕ ДАЄ ЩЕМЛЕВЛАСНИКАМ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ СВОЇМ МАЙНОМ — ДИРЕКТОР “НІБУЛОН”

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  13 Лип 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  70

МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ НЕ ДАЄ ЩЕМЛЕВЛАСНИКАМ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ СВОЇМ МАЙНОМ — ДИРЕКТОР “НІБУЛОН”

Україна повинна відмінити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, надавши громадянам, які нею володіють, право вільно розпоряджатися своїм майном, вважає генеральний директор одного з найбільших українських агрохолдингів «Нібулон» Олексій Вадатурський, передає кореспондент Agronews.

«Я за ринок землі, щоб раз і назавжди зняти цю проблему, щоб дати власникам землі право розпорядитись нею на свій розсуд. Люди старіють, хочуть поділитися своєю власністю з дітьми, тому я повністю на їх боці, за зняття мораторію», - сказав Вадатурський в середу під час інтернет-конференції на сайті Ліга.net.

Він зазначив, що перед цим владі потрібно провести велику нормотворчу роботу, щоб ринок землі діяв прозоро, а інтереси землевласників були захищені.

Заборона на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні була введена в 2002 році «на перехідний період», але діє до цього часу. Дата відміни мораторію постійно відкладається, останній раз Верховна Рада України продовжила дію заборони минулого року на термін до 2019 року.

Відкриття ринку землі в Україні вимагає МВФ, який виступає основним кредитором країни. Від вирішення цього питання залежить, чи зможе Україна надалі отримувати кредити від організації.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати