Новини: В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЛІ ЗА 140 ПОКАЗНИКАМИ

 • author

  Автор:

  Sarmat
 • Опубліковано:

  27 Вер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  86

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЛІ ЗА 140 ПОКАЗНИКАМИ

img_62.png

Цього тижня 6 державних відомств України отримають анкету, в якій об’єднано 140 ключових показників, що характеризують використання землі в Україні.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє Мінагрополітики.

«Цей документ – основа глобального проекту з моніторингу земельних відносин, який в форматі пілота за підтримки Світового банку у 2015 році був проведений в Україні, а у серпні 2017 року закріплений на законодавчому рівні», – пояснив Мартинюк.

Анкета буде надіслана: Держводагентству, Держстату, Мін’юсту, Держгеокадастру, ДФС і Державній судовій адміністрації. Всього в документі міститься 140 параметрів земельних відносин, серед яких: кількість та межі ділянок, повнота даних у реєстрах, кількість транзакцій і надходжень від земельного податку, приватизації, судових тяжб за землю.

Мартинюк додав, що анкета дозволить сформувати базу даних за 562 адміністративно-територіальними одиницями. Дані за зазначеними параметрами у документі потрібно буде вказувати за період з 2015 по 2017 роки.

Довідка:

За словами Мартинюка, Україна стала першою державою, якій вдалося на законодавчому рівні впровадити систему регулярного моніторингу ключових параметрів земельних ресурсів.

Пілотний моніторинг земельних відносин був проведений Держгеокадастром в 2015 році за підтримки Світового банку.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати