Новини: НА КІРОВОГРАДЩИНІ ФЕРМЕР ПОВЕРНЕ 50 ГА ЗЕМЛІ ДЕРЖАВІ

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  02 Сер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  51

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ФЕРМЕР ПОВЕРНЕ 50 ГА ЗЕМЛІ ДЕРЖАВІ

Апеляційний суд Кіровоградської області підтримав рішення суд першої інстанції щодо повернення державі землі, яку отримав фермер.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, у березні поточного року задоволено позов керівника Олександрійської місцевої прокуратури, скасовано накази Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, визнано недійсними договори оренди землі, зобов’язано відповідача повернути державі земельні ділянки загальною площею 47,28 га нормативно грошовою оцінкою понад 1,3 млн грн.

Підставами, що слугували для звернення прокурора до суду було те, що відповідач, усупереч вимогам Земельного Кодексу України, Закону України «Про фермерське господарство», будучи засновником фермерського господарства, розширив площі земельних ділянок вже існуючого фермерського господарства шляхом отримання нових на пільгових умовах.

Не погодившись з вказаним рішенням суду відповідач звернувся до апеляційної інстанції. Проте, суд підтримав законність вимог прокуратури та відмовив у задоволенні зазначеної апеляційної скарги.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати