Новини: ЕКСПЕРТ ПОЯСНИВ, ЧОМУ ВКЛАДАТИ ГРОШІ В НЕРУХОМІСТЬ ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  16 Сер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  55

ЕКСПЕРТ ПОЯСНИВ, ЧОМУ ВКЛАДАТИ ГРОШІ В НЕРУХОМІСТЬ ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО

Купувати квартиру заради отримання вигоди можна тільки для здачі житла в оренду

Експерт пояснив, чому вкладати гроші в нерухомість вже не актуально

Багато років поспіль українців закликали інвестувати гроші в нерухомість, називаючи цю сферу однією з найперспективніших, де гроші "працюють", а не лежать "мертвим вантажем". Сьогодні ситуація кардинально змінилася.

"Після кризи 2008 року нерухомість тільки дешевшає, і примножити свої вкладення, купуючи нерухомість, вже не вийде. Квартири в добудованих секціях і в споруджуваних – у одного й того ж забудовника – продаються приблизно за однаковою ціною. В добудованому будинку можна знайти навіть дешевше, ніж в ще незбудованому. Відповідно, інвестиції в будівництво втрачають сенс, особливо з урахуванням можливих ризиків: що об'єкт не буде добудований вчасно, що роботи на об'єкті будуть заморожені і т.ін.", – розповів сайту "Сегодня" Сергій Костецький, аналітик консалтингової компанії SV Development.

Однак експерт визнає: банківські вклади ще менш вигідні, ніж нерухомість, тому покупка квартири – наприклад, для здачі в оренду – все одно залишається однією з найбільш прийнятних галузей для заощадження коштів.

У будь-якому випадку, як уточнює старший аналітик ГК Forex Club Андрій Шевчишин, вкладати в нерухомість потрібно мінімум з розрахунку 10 років.

Із сайту Сегодня

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати