Новини: ПРАВООХОРОНЦІ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ І ГРОМАДІ 8 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  22 Сер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  53

ПРАВООХОРОНЦІ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ І ГРОМАДІ 8 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ

Земельні ресурси, які знаходилися у незаконному використанні, знову опинилися в центрі уваги органів прокуратури України, повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

«Завдяки моніторингу виконання законодавства у природоохоронній сфері та земельних відносин, правоохоронцям вдалося в судовому порядку повернути державі та місцевим громадам понад 8 125 га на загальну суму близько 26 млн грн», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його даними, найбільша серед інших ділянок за площею – на рахунку Миколаївської обласної прокуратури. Її співробітникам вдалося повернути у законне поле мисливські угіддя розміром у 8 тис. га.

Крім цього, суди підтримали позицію державного обвинувачення та ухвалили рішення по землям сільськогосподарського призначення, промисловості, водного фонду, від умерлої спадщини, державної та комунальної власності.

Позитивного результату у цих питаннях добилися прокуратури Вінницької, Донецької, Миколаївської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати