Новини: ПРОТИ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ ВИСТУПАЮТЬ. 62% ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, — ОПИТУВАННЯ.

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  27 Сер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  50

ПРОТИ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ ВИСТУПАЮТЬ. 62% ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, — ОПИТУВАННЯ.

Проти продажу землі виступають 62% громадян України, - опитування фото, ілюстрація

Велика частина українців - 62% громадян України - вважають, що не потрібно вводити торгівлю землею, йдеться в опитуванні, який оприлюднив директор Центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук на прес-конференції, передає propozitsiya.com/ з посиланням на Укрінформ.

"Ми бачимо, що у нас 62% населення вважають, що торгівлю землею не треба вводити", - повідомляє Дмитро Дмитрук.

Згідно з даними опитування, лише 9,2% респондентів виступають за введення торгівлі невеликими земельними ділянками, 5,2% - за введення торгівлі землею лише сільськогосподарського призначення, 5,3% - за введення торгівлі землею лише несільськогосподарського призначення.

У той же час тільки 6,8% опитаних громадян підтримують ідею торгівлі землею без обмежень.

Дмитрук розповів, що протягом останнього року відбувається поступове поліпшення оцінки громадянами матеріального становища своїх сімей, поступово "відновлюється кількість людей, які відносять себе до умовно середнього класу".

Він зазначив, що близько 27% респондентів мають неофіційні доходи, проте нагадав, що, наприклад, в 2013 році цей показник становив близько 40%.

Опитування громадської думки було проведено 17-27 липня 2018 року спільно Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка.

Опитування охопило всю територію України за винятком тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим.

Вибіркова сукупність репрезентативна за віком (населення від 18 років і старше), статтю, типом населеного пункту та регіону. Всього опитано 2186 респондентів. Стандартне відхилення +/- 2,13%. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч".

Із сайту Пропозиція

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати