Новини: ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ НА ОРЕНДУ ЖИТЛА ВОСЕНИ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  29 Вер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  76

ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ НА ОРЕНДУ ЖИТЛА ВОСЕНИ

На ринку оренди житла наступив ступор. Після подорожчання на 5-20% на початку року орендодавці з задоволенням підняли б ціну ще, але орендарі стали перебірливими і безкомпромісними. Власники нерухомості при цьому намагаються перекласти на плечі орендарів хоча б зростаючі комунальні витрати.

Експерти стверджують, що конкуренція пропозицій на ринку висока, вибір у клієнтів є, і вони з достатньою легкістю готові з’їхати через найменші незручності. «На одного клієнта по Києву припадає близько 40 пропозицій», – говорить аналітик Сергій Костецький.

За його словами, до кінця року варто очікувати зниження кількості угод по Києву. Подібна ситуація – і в інших великих містах.

Є ще один тренд, який відзначають і ріелтори, і консалтери – орендарі стають все більш балуваними і посилюють вимоги до житла. «Вони не готові знімати «поганенька», порожнє або з мінімальним комфортом житло. За середню по ринку ціну 4-7 тис. грн на одно-двокімнатні квартири орендарі хочуть, щоб в квартирі/будинку було все для комфортного проживання», – стверджують експерти.

За матеріалами PolitekA

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати