Новини: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НА ХАРКІВЩИНІ ВКРАЛИ ЗА СІМ ХВИЛИН

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Вер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  48

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НА ХАРКІВЩИНІ ВКРАЛИ ЗА СІМ ХВИЛИН

Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Про це повідомив Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада».

Під час прес-конференції в Києві він назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин».

Голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» наголосив, що у випадку з фермерським господарством «Строгого О.Ф.» на Харківщині «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

«Якщо сьогодні у фермера забирають його підприємство і на це є всі необхідні юридичні документи, то стояти осторонь кожен з нас не може, тому що завтра вони прийдуть до інших. Тих фермерів в Україні не так багато залишилось», - сказав він.

У свою чергу Денис Строгий – син постраждалого ФГ «Строгого Олександра Федоровича» розповів, що до них на сільськогосподарське підприємство у минулу суботу прийшли молодики спортивної зовнішності, тобто «тітушки».

«Увірвалися, заблокували усі входи-виходи… сказали, що у господарства новий власник, а ви тут ніхто», - повідомив Строгий.

Після захоплення «тітушки» почали вивозити зерно, соняшник, усього їх було близько 150 осіб.

«Ми дізналися, що поміняли корпоративні права, новий власник у реєстрі, що це зробив це реєстратор Олександр Драгін, змінив керівника, власника. На даний момент підприємство називається «Слобожанські лани», - сказав Строгий.

Раніше повідомлялося про те, що 8 вересня фермерське господарство «Строгого О.Ф.» в Зміївському районі Харківської області піддалося рейдерському нападу.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати