Новини: ПОРОШЕНКО ВИСЛОВИВСЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  24 Вер 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  40

ПОРОШЕНКО ВИСЛОВИВСЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ

“Я розумію, що, на жаль, шансів на вивірене державницьке рішення про створення, наприклад, цивілізованого ринку землі… Зараз буде тяжко провести”, – сказав він з парламентської трибуни в четвер, виступаючи зі щорічним посланням.

При цьому він нагадав, що Європейський суд з прав людини визнав мораторій на вільний ринковий обіг землі таким, що порушує права українців.

Як повідомлялося, Верховна Рада 7 грудня 2017 р. прийняла в цілому законопроект №7350, який продовжує мораторій на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2019 року. Президент України 30 грудня 2017 року його підписав.

Група з 55 народних депутатів, ініціатором якої виступив народний депутат О.Мушак, в лютому 2017 року звернулась до Конституційного суду з питання скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення.

КС у середині лютого 2018 року прийняв рішення про відмову у відкритті конституційного провадження у справі про скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у кінці травня 2018 року прийняв рішення про те, що постійне продовження в Україні мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення порушує права людини.

ЄСПЛ закликав Україну швидше законодавчо врегулювати ринок сільгоспземель, оскільки саме для такого законодавчого врегулювання і вводився мораторій.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати