Новини: В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ ВЛАСНОСТІ

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  06 Жов 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  46

В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ ВЛАСНОСТІ

Міністерство юстиції внесло правки в програмне забезпечення реєстраторів

Міністерство юстиції України заборонило реєстраторам здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області. Рішення втілили на рівні програмного забезпечення – коли реєстратор намагається змінити в реєстрі статус об'єкта, що знаходиться поза області, на екран комп'ютера виводиться повідомлення про технічну помилку.

Про це повідомила заступник міністра юстиції щодо державної реєстрації Олена Сукманова, передає прес-служба відомства.

"Надходить багато скарг, коли в порушення вимог закону реєстратори здійснюють реєстраційні дії за межами своєї юрисдикції, тобто за межами області. Наприклад, реєстратор в Луганській області реєструє об'єкти нерухомості в тисячі кілометрів – в Києві чи Дніпрі. Так бути не може", – зазначила Сукманова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як правильно організувати і оформити покупку житла за кордоном

Раніше в таких випадках Мін'юст відключав реєстраторам доступ до реєстрів. Але, за словами Сукманова, ефект від таких заходів був незначним і недобросовісні реєстратори все одно продовжували порушувати закон.

"Ми вирішили використовувати принцип, при якому система просто фізично не дозволить людині зробити навмисну або ненавмисну помилку. Тепер реєстратор технічно не зможе здійснити реєстраційну дію не в своїй області – якщо він спробує це зробити, на екрані з'явиться напис "технічна помилка" і натиснути кнопку буде неможливо", – пояснила Сукманова.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати