Новини: ОКУПАНТИ В КРИМУ РОЗПРОДУЮТЬ ЗААРЕШТОВАНУ УКРАЇНОЮ НЕРУХОМІСТЬ — ТИМЧУК

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  12 Жов 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  44

ОКУПАНТИ В КРИМУ РОЗПРОДУЮТЬ ЗААРЕШТОВАНУ УКРАЇНОЮ НЕРУХОМІСТЬ — ТИМЧУК

Ріелтори на прохання окупаційної адміністрації замовчують той факт, що виставлена на продаж нерухомість заарештована українським судом

Російська окупаційна адміністрація Криму почала розпродаж нерухомого майна, яке заочно арештовано в Україні, розповів на своїй сторінці в Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України Дмитро Тимчук.

За його словами, представники місцевої окупаційної влади через "перевірених ріелторів" продають елітні квартири в районі південного узбережжя півострова (м. Ялта, Алупка, Алушта) за цінами, суттєво заниженими в порівнянні з ринковими.

"З огляду на те, що така нерухомість розташована під заставою в українських банках або вже заочно арештована в Україні, окупаційна адміністрація дала неофіційна вказівка ріелторам реалізовувати таке житло виключно місцевим жителям, які володіли до 2014 року українськими паспортами, а також іноземцям. Але в той же час не сповіщати потенційних покупців про заставу або арешт майна", – повідомив Тимчук.

Нардеп додав, що, оскільки РФ не визнає юрисдикцію міжнародного арбітражу про майнові відносини на території окупованого Криму, після продажу заставного майна українських банків громадяни України, які придбали таке майно, будуть змушені подавати позови про визнання права власності в кримські суди, "тим самим визнаючи юрисдикцію тимчасово окупованих територій Криму".

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати