Новини: РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ АГРОФІРМИ “СВАРОГ” НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ НЕ БУЛО — ЕКС-ДИРЕКТОР

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  26 Жов 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  48

РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ АГРОФІРМИ “СВАРОГ” НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ НЕ БУЛО — ЕКС-ДИРЕКТОР

Вчорашня ситуація навколо захоплення офісу корпорації Сварог Вест Груп пов'язана з конфліктом навколо права власності на офісні приміщення корпорації між її діючими акціонерами і екс-генеральним директором і акціонером "Сварог Вест Груп" Андрієм Гордійчуком. Про це йдеться в заяві, яку розповсюдила прес-служба Гордійчука.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що поліція попередила спробу рейдерського захоплення сільгосппідприємства «Сварог» на Хмельниччині.

Гордійчук заявив, що є співвласником компанії «Добробут АГ» (більш відомої як Шепетівський завод культиваторів), якій належить офісне приміщення, де знаходиться центральний офіс Сварог Вест Груп. При цьому, за його словами, «Добробут АГ» не передавав ці приміщення в оренду або у власність корпорації.

«Офісні приміщення за адресою місто Шепетівка, вул. Титова, 1а, вже понад рік активно використовуються компаніями корпорації «Сварог Вест Груп», - сказав Гордійчук

При цьому він зазначив, що на початку жовтня 2018 року суд заарештував даний актив за скаргою представника «Сварог Вест Груп» Романа Вознюка.

«Після цього ми прийняли рішення про звільнення незаконно зайнятих приміщень товариства і взяття під охорону зазначеного майнового комплексу», - додав Гордійчук.

Вчора представники «Добробут АГ», виконуючи наказ, прибули за вказаною адресою, де, за словами Гордійчука, «на вході в приміщення їх зустріли невідомі, які представилися нібито охороною комплексу і не дозволили пройти всередину».

«Представники охоронної служби, яку ми найняли, надали всі необхідні документи, що підтверджують права на приміщення і повноваження для звільнення приміщень та встановлення охорони. Однак наших людей відмовилися пропускати всередину», - уточнив він.

Гордійчук стверджує, що для уникнення конфлікту, його представники кілька разів намагалися викликати правоохоронців і представників «Сварог Вест Груп».

При цьому він додав, що після прибуття патрульної поліції представникам влади пред'явили всі правовстановлюючі документи, в тому числі витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

«У розпал визначення всіх юридичних позицій в приміщення увірвалися бійці спеціального призначення національної поліції, завалюючи на землю і затримуючи наших представників», - додав екс-генеральний директор Сварог Вест Груп.

З боку Гордійчука було підготовлено заяву в правоохоронні органи Шепетівського району з повідомленням про незаконне захоплення майна підприємства і перешкоджанні законній господарській діяльності.

«Я готовий надати документи будь-кому, хто дійсно захоче розібратися в цьому питанні. Чи мала місце інформаційна помилка, недостовірна інформація, і ми як компанія, і залучені в неї люди, включаючи високопоставлених чинів, стали її заручниками. Це виглядає так, ніби в країні працює не верховенство права, а право першого повідомлення. Мені не цікаві такі конфлікти, я хочу повернути своє», - резюмував Гордійчук.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати