Новини: ЯК ІНВЕСТУВАТИ У НЕРУХОМІСТЬ БЕЗПЕЧНО?

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  26 Жов 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  44

ЯК ІНВЕСТУВАТИ У НЕРУХОМІСТЬ БЕЗПЕЧНО?

Багатьох інвесторів приваблює купівля житла у новобудові ще на етапі будівництва. У такому випадку ціна за квадратний метр значно нижча, та є можливість вибрати бажаний поверх та планування майбутньої квартири.

Як обрати надійне житло та не ризикувати? Адвокат, що спеціалізується на нерухомості, називає декілька правил.

Перш за все, для вибору бажаного району проживання ключовими факторами є наявність об’єктів соціальної інфраструктури (дитячі садки, школи, лікарні) та транспортні комунікації.

Особливу увагу слід приділити перевірці забудовника. Обирайте надійного забудовника на будівельному ринку, який успішно реалізував не один проект. Одним із показників надійності є ціна за квадратний метр, якщо вона значно нижча ринкової, це має насторожувати. Знайти інформацію про забудовника можна самостійно на форумах, спеціалізованих сайтах, реєстрі на сайті Міністерства юстиції України, Єдиному державному реєстрі судових рішень (такі запити є безкоштовними) і т.д. Також перевірку забудовника та документів можна доручити адвокату, який ретельно перевірить забудовника та законність будівництва новобудови.

До вибору квартири теж потрібно підходити дуже ретельно. Ознайомтеся із планом поверху та плануванням квартири, перевірте кількість ліфтів у будинку. Зверніть увагу і на такі характеристики квартири, як матеріал стін, звукоізоляція, водопостачання, каналізація, вигляд з вікон. Якщо все влаштовує, необхідно відвідати місце будівництва, звірити графік із заявленим на сайті забудовника.

При візиті до відділу продажу вимагайте, щоб Вам надали усі дозвільні документи по будівництву. Ретельне вивчення та перевірка документів адвокатом мінімізує Ваші ризики:

- перевірка земельної ділянки

- перевірка дозвільної будівельно-технічної документації

- перевірка даних осіб, з якими укладається договір

- перевірка договору купівлі-продажу житла у новобудові (за різними типами договорів)

Бувають випадки, коли невигідні умови для інвестора приховуються. Саме адвокат допоможе побачити у договорах все, що написано «між рядками». Слід вимагати, щоб усі озвучені у відділі продажу умови щодо об’єкта були зазначені у договорі, а також була прописана відповідальність сторін за невиконання таких умов.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати