Новини: НА ПОЛТАВЩИНІ С/Г ЗЕМЛІ ОДНІ З НАЙДОРОЖЧИХ В УКРАЇНІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  09 Лис 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  50

НА ПОЛТАВЩИНІ С/Г ЗЕМЛІ ОДНІ З НАЙДОРОЖЧИХ В УКРАЇНІ

За вартістю 1 га Полтавська область, поступаються лише Хмельницькій. У 2017 році ціна становила 4 тис. 253 грн/га. Про це на апаратній нараді в голови облдержадміністрації повідомив Вадим Чувпило, начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, передає сайт ОДА.

«Сільськогосподарські землі області, одні з найдорожчих проти інших регіонів. Про це свідчить середній розмір відсотка, який становить 42%, а це в п’ять разів більше від стартового. 80% земель в області — це особливо цінні ґрунти», — зазначив Вадим Чувпило.

Наразі ГУ Держгеокадастру в Полтавській області сформований перелік земельних ділянок с/г призначення державної власності і права оренди, які продаватимуть на земельних торгах. У ньому налічується 323 земельні ділянки загальною площею 7 тис. 100 га.

Повідомляється, що за 9 місяців цього року до переліку додали 173 ділянки, загальною площею понад 3 тис. га. Найбільше площ для включення до переліку запропонували Лохвицький, Великобагачанський, Оржицький, Пирятинський та Миргородський райони.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати